عناوین و افتخارات

null

مشاوره خانواده

خانواده یکی از مهم ترین گروه هایی است که هر کدام از ما عضو آن هستیم با مشاوره خانواده می توانید به روابط خود و خانواده تان کیفیت ببخشید.

null

مشاوره ازدواج

بهترین مشاوره ازدواج، ابزارهایی برای تصمیم گیری بهتر در مورد روابط و ایجاد تغییراتی که زندگی روزمره شما را بسیار بهبود می بخشد، در اختیارتان قرار می دهند.

null

مشاوره تحصیلی

اهمیت تحصیل در زندگی افراد موجب شده است که مشاوره تحصیلی به عنوان امری مهم برای ساختن آینده شغلی و زندگی اجتماعی تلقی شود.

null

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان امری حیاتی و ضروری برای کودکانی و نوجوانانی است که در مرحله رشد قرار دارند چرا که آینده آنان بستگی به این دوره دارد.

مقالات اختصاصی مرکز مشاوره آفاق شیراز

نوشته شده توسط تیم محتوای آفاق شیراز

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره در مرکز مشاوره روانشاسی آفاق شیراز دارید؟ فرم زیر را پر کنید، در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود.

(Required)

حمایت از سلامت خانواده
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی آفاق شیراز تحت نظارت و با مجوز رسمی از اداره کل بهزیستی استان فارس، با یک رویکرد یکپارچه نگر سعی دارد در تمام ابعاد خانواده را مورد حمایت قرار داده و از این رو با راه اندازی کمپین حمایت از سلامت خانواده و به کارگیری تمام ظرفیت های موجود و همچنین همکاران توانمند به تمام نیازهای خانواده توجه داشته باشد و گام های موثر و مثبتی را در جهت داشتن یک خانواده شاد و سالم بردارد
تخصص و مهارت100%
100%
رازدار و قابل اطمینان100%
100%
با مشاورین آفاق شیراز آشنا شوید

مرکز مشاوره روانشناسی آفاق شیراز همیشه در تلاش بوده تا بهترین مشاوران و روانشناسان ایران را گرد هم آورد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم

روند انجام مشاوره روانشناسی در مرکز آفاق شیراز

روانشناسان آفاق شیراز وظیفه دارند افراد را به نحوی در مسائل و مشکلات روحی و روانی راهنمایی نمایند، تا بدین ترتیب افراد بتوانید یک مسیر صحیح و مثبت را در زندگی خود تجربه نمابند.

null

ارزیابی و تشخیص اولیه

ابتدا ارزیابی اولیه توسط روانشناس متخصص برای مراجعه کننده محترم انجام خواهد شد
null

اجرای تست های تکمیلی

تفسیر تست ها توسط گروه روانشناسی بررسی و تعداد جلسات مورد نیاز مراجعه کننده مشخص می گردد

null

شروع جلسات درمانی

شروع درمان یا مشاوره توسط روانشناس متخصص در حوزه مورد نظر انجام خواهد گرفت

به راحتی همه چیز قابل تغییر است!

تمام فعالیت های مرکز آفاق شیراز بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا شده ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم

null

خدمات ما

null

تست روان شناسی

null

مشاوران برتر